טופס תביעה קטנה - An Overview

זה מביא אותי לנו היום, במיוחד אם אנחנו מתיימרים להיות ממשיכי דרכו של אותו מאוד ישו זה. זה קל לנו לעבור את כל התנועות של להיות “רוחני”. אנחנו יכולים אפילו ללכת לכנסייה בכל יום ראשון, לשיר את כל השירים, למחוא כפיים יחד עם כולם, לתת לצלחת ההנפקה, לעתים קרובות למדי גא בעצמנו לכמה שאנחנו עושים לכנסייה שלנו ולממלכה של אלוהים, אבל אם האמת הייתה ידועה, רבים יש לי יהירות ש מסתכלת למטה על אלה שאנו רואים כפחות מאשר את עצמנו.

ההנחה היתה “נורמלי” – ועדיין מאמין שזה צריך להיות. אלוהים נתן

שזה אומר, “אנשים לא לסמוך. כל מה שחשוב הוא השורה התחתונה

חשבתי לחזור כמה שנים לגבר שביליתי די הרבה זמן עם. הוא עבד אצלי במפעל שהייתי מנהל מפעל ל.

השופט, “אָשֵׁם!” ו מחוויר על זה, כך הקהל שמע את הצעקה של ג'ון,

הוא אומר לנו דרך התנ"ך, דרך רוח הקודש שלו, ואפילו דרך אנשים אחרים, שלא משנה כמה חשוך הקבר שלנו יכול להיות, אנו יכולים לראות את אהבתו ועל תכניתו והתקווה כולו בעליות שאנו בוחרים אותו, לבחור בחיים, לבחור את הישועה שהוא קנה לנו על ידי בלתי מובן נורא, מוות מכוער, מכוסה בכל חטא שאי פעם more info היה או יהיה אי פעם להיות מחויב.

אני קורא את הספר, “הנורמלים כריסטיאן החיים” על ידי שומר ני,

עושה את אותו הדבר לכל מי שאוהב אותו היום. אולם אלה לא רוצים

רגל על ​​צווארו של השטן. וכל חבר הכנסייה האמיתית זה יהיה

מה זורח המבריק ביותר בעיניים של אנשים בעולם המוטרד שלנו הוא חיים חיו בשביעות הרצון ושלום של אלוהים. משמעות דבר היא שאנחנו באמת חיים בניהול והשליטה של ​​אדוננו–אפילו בזמנים הקשים ביותר.

אני עשיתי את לב משהו מעניין אותי, כי אחד כנראה לא ימצא כאן זה בארה"ב. מרכז החגיגה היה מוקף כנסיות אבן ישנות וכמה מהם פרסומות בירה מהודקת לצדדים, כמו גם דברים אחרים.

אבל הייעוד שלך היה להיות צייתן ולדחוף ולממש את האמונה והאמון שלך בחוכמה שלי. שיש לך לעשות. עכשיו אני, חבר שלי, יעבור את הסלע. "

The audience geography facts describes where by people to This website in the last month can be found, And the way the internet site is ranked

אטום , כדי להפוך סיפור ארוך קצר, אחד מחברי מועצת המנהלים של זקנים שלי הציעו לקחת אותו לחדר אחורי עד ההוראה נגמרה אבל ידעתי שלא יסתדר. הוא לא עשוי לשתף פעולה ומישהו היה להיפגע. יהוה דחק בי רק כדי להמשיך וללמד. אטום …אני עשיתי…והאיש הזה המשיך להפריע אחת לשלוש או ארבע דקות והייתי צריך גם לענות על השאלות שלו או למצוא דרך לגרום לו להתיישב.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *